Bissell Brush Tool 6' SpotClean - 15 cm (bag) Titanium
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 585.00 mm |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 290.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 583.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.10 m |
| Muud funktsioonid | Carpet and area rugs |
| Netokaal | 0.14 kg |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 25.00 g |
| Producer product family | Brush Tool 6' SpotClean - 15 cm (bag) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Titanium |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For all BISSELL carpet, and spot cleaners |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell brush tool 6 spotclean - 15 cm bag titanium, 2365, bissell, tolmuimejad



